PARTNER KOMPLEKSNE DOBRIVO Bor BOR B NPK 14.10.12+B7,5+S10+AMK0,6, sonya complex fertilizer

PDF
PARTNER KOMPLEKSNE DOBRIVO Bor  BOR B NPK 14.10.12+B7,5+S10+AMK0,6, sonya complex fertilizer
1/1
PDF
Price:
on request
Ask for price
Contact the seller
Brand PARTNER
Model КОМПЛЕКСНЕ ДОБРИВО Бор BOR B NPK 14.10.12+B7,5+S10+AMK0,6, соня
Type complex fertilizer
Location Ukraine m. Kiyiv
Placed on May 19, 2023
Agriline ID WQ34162
Details:
Ukrainian
Translate into English
Добриво бор кристалічний
НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

1-2 кг/га (200л робочої рідини).

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

24 місяці.
Добриво бор кристалічний
НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

1-2 кг/га (200л робочої рідини).

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

24 місяці.
ОПИС ТОВАРУ:
BOR BALANCE - це інноваційний борний продукт, до складу якого крім 75 г/кг чистого бору входять азот, фосфор, калій, сірка та амінокислоти. Для виробництва використовується еталонний чистий бор, який повністю розчиняється у воді і швидко засвоюється рослиною. NPK і сірка забезпечують рослину збалансованим комплексним живленням, а амінокислоти захищають рослини від стресових факторів перед фазою цвітіння та бутонізації, а також стимулюють його розвиток в несприятливих умовах. Таким чином, BOR BALANCE задовольняє потреби борофільних культур в комплексному живленні при одноразовому внесенні перед фазою цвітіння, в результаті збільшується врожайність і підвищується якість продукції. Повна водорозчинність та сумісність з більшістю ЗЗР робить BOR BALANCE ефективним при інтенсивних технологіях вирощування. Рекомендується застосовувати для листкового підживлення.
(В) Бор у BOR BALANCE: значно покращує цвітіння, зменшує абортивність (опадання квіток в період цвітіння), бере участь в діленні клітин, синтезі білків, у вуглеводному обміні. Бор покращує пересування ростових речовин та аскорбінової кислоти з листя до органів плодоношення, пересування азоту в рослинах та фосфору зі стебел в листя.
(N) Азот у BOR BALANCE: головний структурний елемент органічної речовини, у тому числі білків, які транспортують мікроелементи, а саме бор.
(P) Фосфор у BOR BALANCE: відповідає за накопичення та перенос енергії в рослині, приймає участь в обміні речовин, діленні кліток, розмноженні та інших складних процесах в рослині.
(K) Калій у BOR BALANCE: за рахунок калію знижується негативний вплив високих температур та дефіциту вологи, активізує процеси які відповідають за використання рослиною азоту.
(АМК) Амінокислоти у BOR BALANCE: попередження стресових факторів, а саме нічні перепади температур перед фазою цвітіння, регуляція всіх фізіологічних процесів в рослині, активізують роботу листового апарату та швидкий ріст пагонів.
(S) Сірка у BOR BALANCE: у поєднанні з азотом покращує накопичення білку, який дуже важливий для транспорту мікроелементу бору (В), підвищує стійкість рослин до захворювань, впливає на утворення хлорофілу, сприяє розвитку кореневої системи і бульбочкових бактерій, входить до складу амінокислот цистеїну і метіоніну, які відіграють значну роль в обміні речовин.
ціна: 167 грн/кг
Вид добрива: Хелатин
Препаративна форма: Порошок
Країна виробник: Україна
Призначення: Універсальне
Концентрована форма добрива: Так
Максимальна температура ефективної дії: 30 град
Упаковка: Мішок
Show more
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Selling machinery or vehicles?
You can do it with us!

Similar ads